<p>FB nagradna igra</p>
FB nagradna igraZt
StoryEditor
NAGRADNA IGRA

Na FB stranici Zadarskog tjednika: Pogodite rezultat utakmica Hrvatska - Argentina!

Najsretniji točan pogođeni rezultat (do 13.12. u 20:00) - pazite sada, čitko i pitko - očekuje vrijedna nagrada, taman za blagdanski prosinac!

Vina i likeri Fiolić opet daruju -ČAK TROJE najsretnijih prognozera/zerki, s dvije (2) butelje vina...

Prognozirajte rezultat utakmice Hrvatska-Argentina...

Pa, 3.4... sad...

Ono što- osim normalno pogotka ishoda susreta tek trebate napraviti je - pazite dobro sada- "lajk" naše FB stranice Zadarski tjednik plus i "sheranje" statusa!

Pravilo: 1. Računaju se i penali, znači službeni (konačan, ukupan) rezultat, 2. u slučaju da taj nitko nije točno prognozirao uzima se kao točan i pogođeni rezultat nakon 120 minuta ako su produžeci, a 90 minuta naravno samo ako se u njima dobije pobjednika polufinala).

I, da. Računa se samo rezultat pod "izvornom" objavom..